Dofinansowanie na usługi szkoleniowe oraz doradcze dostępne w Bazie Usług Rozwojowych

Zachęcamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do definiowania swoich potrzeb szkoleniowych oraz doradczych. W całym kraju (w wyłączeniem woj. mazowieckiego oraz pomorskiego) szyte na miarę szkolenia oraz doradztwo mogą być dofinansowane nawet do 80% w ramach projektu realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) dostępna pod adresem https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/, to ogólnopolska, bezpłatna platforma zawierająca oferty usług rozwojowych świadczonych w zróżnicowanej formie (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu). W Bazie dostępna jest szeroka paleta usług, dzięki którym instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe.

BUR umożliwia kierowanie tzw. usług rozwojowych (szkoleń, doradztwa, studiów podyplomowych) do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw (tj. ich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę bądź umowę zlecenie, właścicieli, kadrę kierowniczą). Wykonawcą powyższych usług rozwojowych mogą być podmioty, które uzyskały wpis do BUR. Jednym z nich jest Stowarzyszenie B-4, które jako jedna z niewielu instytucji z woj. podkarpackiego może być wykonawcą usług rozwojowych.

Program BUR zakłada możliwość uzyskania dofinansowania ze środków UE przez MSP do wybranej usługi rozwojowej. Poziom dofinansowania jest zróżnicowany w każdym województwie i zależny od wielkości przedsiębiorstwa – najwyższy w przypadku mikroprzedsiębiorstw (ok. 80%), najniższy w przypadku średnich przedsiębiorstw (50% dofinansowania).

Kontakt w sprawie usług rozwojowych dla MŚP:

Katarzyna Dąbska – Dykiel
tel. 609 779 924
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Certyfikowane szkolenia Microsoft z dofinansowaniem unijnym dla MŚP!

W związku z uruchomieniem na terenie całego kraju konkursów w ramach programu RPO działanie 7.5. Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP Stowarzyszenie B-4 serdecznie zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do współpracy w zakresie organizacji szkoleń z zakresu technologii Microsoft z dofinansowaniem unijnym.

W ramach prowadzonych działań B-4 oferuje:
• weryfikację kwalifikowalności firmy w programie
• analizę potrzeb szkoleniowych firmy
• stworzenie wniosku na dofinansowane szkolenia
• koordynację procesu pozyskania finansowania na szkolenie
• organizację i przeprowadzenie certyfikowanego szkolenia Microsoft

Każde przedsiębiorstwo może liczyć na refundację kosztów szkoleń do 80% ich wartości! Na ten cel w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych w całej Polsce przeznaczono prawie 400 mln EUR.

Dowiedz się więcej!

Pobierz prezentację nt. oferty B-4 w zakresie szkoleń Microsoft

Zobacz listę przykładowych szkoleń na www.microsoft.b4.org.pl

  

Dodatkowych informacji na temat oferty szkoleniowej B-4 udziela:

Katarzyna Dąbska tel. +(48) 609 779 924, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beata Pałac tel. +(48) 797 471 381, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

B-4 sygnatariuszem Code of Ethics for EU Project management!

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie B-4 dołączyło do grona sygnatariuszy dokumentu „Code of Ethics for EU Project management”. Kodeks opracowało i sygnuje stowarzyszenie z Niemiec EU-Fundraising Association e.V.

„Code of Ethics for EU Project management” to dokument określający zbiór zasad i wartości reprezentowanych przez daną organizację działającą w obszarze zarządzania projektami unijnymi. Celem powstania Kodeksu Etyki jest dążenie do ciągłej optymalizacji pracy związanej z zarządzaniem projektami w obrębie całego jego cyklu. Poprzez podpisanie niniejszego dokumentu osoby fizyczne i organizacje dobrowolnie deklarują, iż stosować się będą do wymienionych w nim wysokich wymagań jakościowych dotyczących wszystkich obszarów realizacji projektu od komunikacji, przez działania operacyjne po rozliczenia finansowe.

Z chwilą podpisania dokumentu, B-4 formalnie dołącza do grona organizacji, które za swój cel stawiają sobie najwyższą jakość usług świadczonych w obszarze zarządzania projektami unijnymi.

Podgląd dokumentu: Code of Ethics for EU Project management.

B-4 certyfikowanym Partnerem Szkoleniowym Microsoft

Miło nam powiadomić, iż B-4 uzyskało status autoryzowanego ośrodka szkoleniowego firmy Microsoft, który upoważnia do oferowania oficjalnych szkoleń firmy Microsoft (MOC). Zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza szkoleń za zakresu technologii Microsoft.

Co wyróżnia szkolenia Microsoft na rynku?
• BOGATA OFERTA - pozwala wybrać rozwiązanie odpowiednie dla indywidualnych potrzeb firmy,
• PROFESJONALNI TRENERZY MICROSOFT - dzięki prowadzeniu szkoleń przez autoryzowanych trenerów Microsoft zapewniona jest gwarancja najwyższego poziomu przekazywanych informacji,
• MATERIAŁY SZKOLENIOWE PROSTO ZE ŹRÓDŁA - oficjalne kursy firmy Microsoft są materiałami do szkoleń technicznych opartymi
o określone role i technologie, które mają bezpośrednie przełożenie na praktykę zawodową. Osobom, które zapiszą się na kurs obejmujący wybrane oficjalne szkolenie Microsoft, firma Microsoft oferuje także materiały towarzyszące, z których można korzystać praktycznie zawsze
i wszędzie, korzystając z niemal dowolnych urządzeń.

Więcej szczegółów na stronie: www.microsoft.b4.org.pl

Pobierz prezentację dot. oferty B-4 na organizację szkoleń oraz doradztwa z zakresu technologii Microsoft

Szkolenia i doradztwo z dofinansowaniem unijnym dla MŚP!

W związku z planowanym uruchomieniem na terenie całego kraju konkursów w ramach programu RPO działanie 7.5. Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP Stowarzyszenie B-4 serdecznie zaprasza mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do współpracy w zakresie organizacji szkoleń i doradztwa z dofinansowaniem unijnym.

W ramach prowadzonych działań B-4 oferuje:
• analizę potrzeb szkoleniowych firmy
• stworzenie wniosku na dofinansowane szkolenie
• koordynację procesu pozyskania finansowania na szkolenie
• organizację i przeprowadzenie szkolenia

Każde przedsiębiorstwo może liczyć na refundację kosztów szkoleń i/lub doradztwa do 80% ich wartości! Na ten cel w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych w całej Polsce przeznaczono prawie 400 mln EUR.

Kto już dziś może skorzystać ze wsparcia?

Jako pierwsi z unijnego wsparcia w zakresie dofinansowania szkoleń skorzystać mogą przedsiębiorcy z sektora MŚP z województw dolnośląskiego, warmińsko – mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, lubuskiego, śląskiego, kujawsko-pomorskiego i podkarpackiego.

Dowiedz się więcej!

Pobierz ulotkę dot. oferty szkoleniowej B-4

Pobierz prezentację nt. oferty szkoleniowej B-4

Odwiedź stronę www.szkolenia.b4.org.pl oraz Bazę Usług Rozwojowych

 

Dodatkowych informacji na temat oferty szkoleniowej B-4 udziela:

Katarzyna Dąbska tel. +48 609 779 924, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

2016-04-18

Szanowni Państwo,

B-4 z przyjemnością zaprasza Państwo do udziału w szkoleniach. Przeprowadzamy analizy potrzeb szkoleniowych (w tym audyty kompetencyjne pracowników), zapewniamy doradztwo, kompleksową organizację i prowadzenie szkoleń, program oraz materiały szkoleniowe. Realizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, kursy odpłatne oraz dofinansowane ze środków zewnętrznych (np. Unii Europejskiej, bony szkoleniowe przyznawane przez Powiatowe Urzędy Pracy).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.